WZÓR KARTY ID

Go down

  • on 1/28/2016, 21:37

on 1/28/2016, 21:37

Uwaga od Mistrza Gry: Stawiamy przede wszystkim na oryginalność i brak monotonii, więc gdy w jakikolwiek sposób (charakter, wygląd, umiejętności, zawód, archetyp) postaci zaczną się powtarzać - najpewniej zostaniesz poproszony o zmianę swojego konceptu.

Wyjaśnienia
Każdy użyszkodnik tworzy swoją kartę ID w nowym, własnym temacie założonym tuż pod wzorem - to wasz brudnopis - dopiero gdy wszystkie informacje zostaną zebrane w sensowną całość Mistrz Gry tworzy wam osobny temat w kartach "wprowadzonych do systemu".

Jakie informacje należy podać w swoim brudnopisie?

Część Pierwsza:

- Data urodzenia postaci. Rok w Rakuen dzieli się na cztery dobrze znane pory roku, a te dzielą się na 30 dni każda (tylko zima ma 29). Przykładowa data urodzenia wyglądać będzie więc następująco - 23 WIOSNA 2100. Aktualny rok na forum to 2116.
- Płeć biologiczna. Tu wielkiego wyboru nie ma - mężczyzna lub kobieta.
- Dane. Oficjalne imię i nazwisko. W dokumentacji Rakuen nie istnieje pojęcie drugiego imienia ani podwójnego nazwiska.
- Miasto, w którym postać się urodziła. Pełna dowolność.
- Zawód.
- Zatrudnienie. Wybieramy jedną (lub w uzasadnionych przypadkach więcej) Korporacji lub Miejsc Pracy, gdzie jesteśmy zatrudnieni. Uczniowie wpisują tutaj swoją klasę.
- Grupę krwi.
- Cyborgizacje.

Część Druga: (która jeśli gracz chce, może być częścią ukrytą przed innymi graczami i wysłaną MG prywatną wiadomością)

- Sześć umiejętności (jedna na poziomie 5 (zawodowiec), dwie na poziomie 4 (ważna umiejętność) i trzy na poziomie 3 (przeciętna umiejętność))
- Dobrać do cech (Ciało, Umysł, Duch, Szczęście) wartości (najważniejsza cecha, ważna cecha, przeciętna cecha, najmniej ważna cecha)
- Wybrać sobie wady 3 i 3 zalety.
- Wszelkie dodatkowe rzeczy od sugerowanego ekwipunku (który i tak jest losowany), zmiany początkowej lokacji czy innych fabularnych smaczków, o których waszym zdaniem Mistrz Gry powinien wiedzieć.
Punkty : xxx 497

Konto Techniczne

Konto Techniczne
Guardian of Pizza


Zobacz profil autora http://rakuen.my-rpg.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach