Zasady Mechaniczne

Go down

  • on 1/30/2016, 17:54

on 1/30/2016, 17:54

I. STOPNIE ZAGROŻENIA

Wyróżniamy cztery podstawowe stopnie: Czerwony, Żółty, Zielony. Dotyczą one jednak tylko i wyłącznie niezapowiedzianych (bo to nie groźba, to ostrzeżenie) ingerencji Mistrza Gry, nie mając jednak odniesienia do zamiarów postaci innych graczy wobec waszej postaci. Do tematów "czerwonych" i "żółtych" nie można tak po prostu wejść i wyjść - obowiązuje rzut kością (tu daj link).

Czerwony - zagrożenie duże, 3 punktów za post.
Żółty - zagrożenie małe lub średnie, 1 punkt za post.
Zielony - zagrożenia brak, miejsce bezpieczne, pisanie bez ograniczeń i bez rzutów kością, 0 punktów za post.

Powyższe stopnie obowiązują tylko osoby uprawnione do przebywania na danym terenie - w przeciwnym wypadku stopień automatycznie zmienia się na czerwony i równie automatycznie włączają się odpowiednie zabezpieczenia.

II. MUTACJE I CYBORGIZACJE

Posiadanie mutacji wyklucza posiadanie cyborgizacji - zmiany w DNA sprawiają, że mechaniczne protezy zwyczajnie przestają być kompatybilne z nowym ciałem. Należy jednak pamiętać, że nikt mutantem się nie urodził i żyjąc w mieście przyszłości miał małe szanse by przeżyć tyle czasu będąc "czystym". Rzut kością na cyborgizacje obowiązuje jednak wszystkich graczy.

Mutacje - to fizyczne i oczywiście widoczne gołym okiem zmiany w ciele delikwenta, który naraził się na promieniowanie bądź inne mutagenne czynniki.

Cyborgizacje - to ulepszanie lub zastępowanie mechanicznymi wszczepami różnych części ciała - wewnętrznych i zewnętrznych.

III. UPŁYWAJĄCY CZAS

Jeden dzień fabularny to nasz rzeczywisty realny tydzień. Przyjmijmy, że zwykle weekend to forumowa noc i jednocześnie czas na uporządkowanie wszystkich mechanicznych spraw.

2 jednostki jedzenia i 2 jednostki wody wystarczą dla jednej osoby na przeżycie jednego dnia fabularnego (tygodnia rzeczywistego)


Ignorowanie zasad bądź ostrzeżeń Mistrza Gry
może skończyć się dość nieciekawie dla postaci bądź dla samego gracza.
Punkty : xxx 497

Konto Techniczne

Konto Techniczne
Guardian of Pizza


Zobacz profil autora http://rakuen.my-rpg.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach